Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cleo nie wie ile zarabia. Czy aby na pewno?

Cleo nie wie ile zarabia. Czy aby na pewno?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Cleo to obecnie jedna z najchętniej branych gwiazd na imprezy i eventy. Jej koncerty robią wielkie wrażenie, a piosenki nuci większa część Polaków. Nic więc dziwnego, że piosenkarka nie za bardzo orientuje się w kwestii gotówki jaką ma na koncie.

Nadchodzi okres koncertowy – gwiazdy w tym czasie mają najwięcej zabookowanych koncertów, występują na największych festiwalach w Polsce. Dożynki czy dni miasta to najbardziej wpływowe imprezy, bowiem organizatorzy decydują się na zaproszenie do siebie jak największej gwiazdy.

Jedną z nich jest Cleo, która nie może narzekać na brak ofert. Wokalistka w okresie wakacyjnym cieszy się największym zainteresowaniem. Jej terminarz “pęka w szwach” od dat, w związku z tym jeden z tabloidów postanowił zapytać gwiazdę o jej zarobki. Cleo jednak postanowiła zaskoczyć go swoją odpowiedzią:

Nawet nie wiem ile zarabiam. Nie skupiam się na tym. Na kawę w sieciówce jednak mnie stać. Nie skupiam się na pieniądzach, a na pracy, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Pieniążki to dla mnie pewnego rodzaju efekt uboczny. Oczywiście bardzo pozytywny, co dzięki nim mam co jeść i mogę przykładowo budować studio w swoim mieszkaniu

Ta odpowiedź nie wystarczyła mu, więc zdecydował się sam policzyć jak zarabia gwiazda w okresie wakacyjnym. Z informacji podanych przez źródło wynika, że wokalistka zgarnia za jeden koncert aż 25 tyś. złotych czyli zgarnie1 mln złotych za same koncerty.

Cóż taka kwota na prawdę robi wrażenie, ale czy na pewno Cleo nie zdaje sobie sprawy ile ma na koncie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz