Reklama
Strona głowna Gwiazdy Cleo pościły nerwy koleżanka ją poparła

Cleo pościły nerwy koleżanka ją poparła

od Karolina Melon
Reklama
Jedna z gazet postanowiła obliczyć ile Cleo zarobiła w ciągu ostatniego roku. Warto przypomnieć, że wystąpiła na 215 koncertach, nakręciła 6 teledysków i nagrała 7 nowych kawałków. Według ich obliczeń artystka zarobiła ponad 7,5 mln. Podsumowanie jej zarobków i opublikowanie ich bardzo rozgniewało wokalistkę, która postanowiła odnieść się do tych informacji.

“Brzydzę się takimi artykułami… Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem, ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam, żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni? Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku “KŁY” czy “DOM” zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS. Nikt nie napisze, że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez – czytamy.

Instagram/cleo_don

Post piosenkarki spotkał się z pozytywnymi komentarzami. Do fanów którzy wspierali wokalistkę dołączyła aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która opublikowała obszerny post na ten temat.

“No jasne, przecież my tylko wychodzimy na scenę, żeby sobie poskakać, poszczerzyć się, pośpiewać – co to za robota, prawda? Co kogo obchodzi, że mamy skończone szkoły muzyczne, teatralne, śpiewałyśmy w chórach, w studiach piosenki i od dzieciństwa w tym kierunku się rozwijamy codziennie. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak nasza praca wygląda od zaplecza. Moja rodzina czy przyjaciele zawsze mówią, że nie daliby rady tak intensywnie żyć i przede wszystkim – ogarniać to organizacyjnie i dawać radę. Nie każdy jest do tego stworzony, dlatego jeśli nawet za minutę pracy zarabiasz nieźle – to dlatego, że wkładasz w to ogrom pracy, siebie i po prostu zasłużyłaś! A i tak najpiękniejsze w tym wszystkim są emocje, których dostarczasz i innym i sobie.

Każdemu słowa otuchy się przydadzą.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz