Reklama
Strona głowna Instagram Cleo ripostuje znany portal.

Cleo ripostuje znany portal.

od Marcin Karwoski
Reklama
Cleo jest jedna z tych gwiazda która nie pokazuje, że ma dużo pieniędzy. Ciężko ją zobaczyć z luksusowa torebką czy w drogich butach. Jednaka trzeba przyznać, że jej out fity są prześliczne.

Cleo w ostatnim swoim wpisie poruszyła temat który został opublikowany na jednym z znanych portali płotkowych. Gwiazda nawiązała się do tematu “Cleo dwa razy w tej samej stylizacji. Hit, czy kit?”

Głupia zasada showbiznesu nie pokazywać się 2 razy w tym samym. Powiem Wam więcej! Już 5 razy byłam w tej samej stylizacji i będę jeszcze 20. Co to za głupota ? Jakie musiałabym mieć kompleksy i być niedowartościowanym człowiekiem żeby dookreślać się posiadaniem ciuchów? Niszczyć środowisko, materiał, wydawać pieniądze bez sensu – totalna bzdura! Idiotyczny konsumpcjonizm – poczytajcie sobie Thorstein’a Veblen’a o klasie próżniaczej i problemach z ego. Książka ma ponad 100 lat a można ją ilustrować obrazkami z polskiego showbiznesu 🙂
Nie mam problemów z tym że ktoś myśli inaczej i za każdym razem ma nową kreację, jeśli robi to dla siebie a nie z powodu jakiejś głupiej presji środowiska.
Za dzieciaka miałam jedne buty i spodnie, nie było mnie stać na ubrania. Nauczyłam się dzięki temu spokoju i szacunku do pracy, posiadania i pieniędzy.-czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz