Reklama
Strona głowna Gwiazdy Co teraz stanie się z zespołem Pięknych i Młodych?

Co teraz stanie się z zespołem Pięknych i Młodych?

od Marcin Karwoski
Reklama
Aktualnie internet nie przestaje żyć bójką zespołu Piękni i Młodzi. Magda Narożna postanowiła zdradzić jakie powstały plany na najbliższy czas.

Portalowi se.pl udało się nawiązać kontakt z wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Piosenkarka wyznała, że byłe małżeństwo nie zamierza zawiesić kariery.

Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą – zdradziła Magda.

Gwiazda została również zapytana o swoją karierę solową. Celebrytka bardzo szybko odpowiedziała, że nie wyobraża sobie rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Nie myślałam o karierze solowej. Na razie nie ma takich planów. Najważniejsza jest dla mnie Gabi. Nie chcę, żeby praca jeszcze bardziej zabierała mnie rodzinie. Poza tym ostatnie 6 lat było dla mnie tak intensywne, że chyba nie miałabym siły zaczynać wszystkiego od początku. Poza krótkimi wyjazdami co jakiś czas, każdy weekend mamy zajęty, więc jestem zwyczajnie zmęczona. Na nowy projekt nie miałabym już siły.

Jakie jest wasze zdanie na temat tej całej afery?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz