Reklama
Strona głowna Telewizja Co wydarzyło się w trzecim odcinku “Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Co wydarzyło się w trzecim odcinku “Śpiewajmy razem. All Together Now”?

od Robert Kowalczyk
Reklama
Za nami trzeci odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Poznaliśmy kolejną dwójkę finalistów, którzy będę mieli szansę zawalczyć o 100 tys. złotych w wielkim finale! W tym odcinku wszyscy uczestnicy postawili na przeboje polskich artystów!

Na początku programu 100 jurorów zaśpiewała wspólnie piosenkę Skaldów „Wszystko kwitnie w koło!”, a prowadzący Mariusz Kałamaga wjechał na scenę na rowerze z koszem kwiatów! Tym sposobem wiosna zawitała do programu!

Jako  pierwszy na scenie pojawił się Damian Włodarczyk – informatyk z Krakowa, którego marzeniem jest zgromadzić publiczność na największym stadionie świata i sprawić, by ludzie zaśpiewali razem z nim. Najpierw postanowił jednak spróbować swoich sił przed setką jurorów, niestety udało mu się porwać tylko 14 z nich.

Tuż po nim na scenie pojawiła się Ewelina Kowalczyk, która wybrała utwór Kory „Luciola”. Występ spodobał się 65 jurorom. Jednak Krzysztof „Jary” Jaryczewski stwierdził, że Ewelinę stać na jeszcze więcej: Barwę masz piękną, intrygującą. Nie jesteś w stanie oddać w takiej piosence swoich możliwości. Chciałbym usłyszeć Cię w takiej piosence, gdzie wydobywasz te wszystkie góry.

Śpiewajmy razem. All Together Now – Hit telewizji Polsat!

Kolejny uczestnik – Bartosz Kurkiewicz z Krakowa również postawił na polską muzykę i zaśpiewał piosenkę „King Bruce Lee Karate Mistrz”. Zaskoczył jurorów nie tylko samym wykonaniem, ale również choreografią! Szpagat? Dla Bartosza nie ma rzeczy niemożliwych! Za swój występ zdobył 89 punktów!

Bożena Górecka-Tokarczyk po wejściu na scenę zapowiedziała, że chociaż jest niebieska (włosy), to zaśpiewa na rudo i usłyszeliśmy jeden z największych przebojów zespołu Red Lips „To co nam było!”. Swoim występem porwała 88 jurorów! Najbardziej żywiołowo zareagowała wokalistka zespołu Red Lips,  która jest jedną z jurorek – zeskoczyła z jurorskiej ściany i zaśpiewała razem z uczestniczką.

Nie dała rady! Tylko 62 punkty!

Patrycja Kardas sięgnęła po utwór „Orkiestry Dęte” z repertuaru Haliny Kunickiej i zdobyła 62 punkty! Powiedziałaś, że chcesz nas rozbawić i to właśnie zrobiłaś. Fajnie zaśpiewane, dałaś nam dużo radości, trochę szkoda, że tylko 62, ale na pewno potrafisz jeszcze więcej! – skomentował Paweł Jasionowski z zespołu Masters.

Natalia Mikołajska z Rypina zaprezentowała utwór „Wasted” Margaret.  Do wspólnej zabawy porwała 68 jurorów. Jestem przeszczęśliwa, że mamy tutaj takie młode zdolne osoby. Jesteś strasznie światowa i świadoma. Czułam się, jakbym była na Twoim koncercie – pochwaliła jurorka Saszan.

Kolejnym uczestnikiem był Roman Jarząbek, który na co dzień prowadzi własną firmę, ale zawsze znajduje czas na swoją pasję, jaką jest muzyka. W programie zaśpiewał piosenkę „Gdy nie ma dzieci”. Jego występ został oceniony na 83 punkty, co zapewniło mu miejsce na podium.

Ostatni na scenie pojawił się Adrian Skopiński z Poznania. Uczestnik zaśpiewał piosenkę Dawida Podsiadło „Trójkąty i kwadraty”. Dołączyło do niego 32 jurorów. Mimo, że nie udało mi się trafić do finałowej trójki, pod jego adresem popłynęło wiele komplementów z jurorskiej ściany. Jesteś przesympatycznym gościem, bije z Ciebie bardzo pozytywna energia i masz kawał głosiska! – podsumowała Anja Orthodox.

Pewne miejsce w finałowym odcinku zagwarantował sobie Bartosz Kurkiewicz.  W dogrywce zmierzyli się Bożena Górecka-Tokarczyk, która zaśpiewała utwór „Kiedy powiem sobie dość” i Roman Jarząbek, który wybrał przebój Pawła Domagały „Weź nie pytaj”.  Do finału ostatecznie zakwalifikował się Roman Jarząbek. Gratulujemy uczestnikom i życzymy powodzenia w wielkim finale!

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Saszan zmaga się z depresją?! - Begio.pl 9 lutego 2020 - 21:30

[…] Saszan ma problemy z depresją?! Młoda gwiazda wyznaje na temat swojego […]

Napisz

Zostaw komentarz