Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Co za ciało! Anna Mucha zdjęła stanik i wypięła pośladki! ‘ładne bombki’

Co za ciało! Anna Mucha zdjęła stanik i wypięła pośladki! ‘ładne bombki’

od Paulina Buczkowska
Reklama
Uwielbiana aktorka znana głównie z roli Magdy w serialu “M jak Miłość” zaintrygowała swoich odbiorców odważnym posunięciem. Na wakacjach, które sobie sprawiła podczas świąt w ciepłych krajach odsłoniła ciało! Serio myślisz, że jesteś taka fajna? Kurcze jesteś! napisała jedna z internautek


Anna Mucha zdjęła stanik i wypięła pośladki! Jej zachowanie w pewnym stopniu podzieliło fanów, których zdecydowana większość poparła zachowanie aktorki “muszka, masz w sobie TO coś, uwielbiam panią!”, “No i będąc taką wariatką bedziesz żyła dłużej” komentowali pod zdjęciem. Nie obyło się również bez opinii z przymrożeniem oka “ładne bombki” czy “Kto to widział. Kąpać się w kapeluszu”

Poparła to również Basia Kurdej-Szatan, prywatnie koleżanka Magdy, która dosadnie skomentowała zdjęcie słowem “Kocham“. Nie jest to jedyne zdjęcie, na którym Mucha kusi. Gwiazda ma ich na swoim koncie dużo więcej. Uwagą cieszy się chociażby to, na którym wypięła pośladki. Trzeba przyznać, że figury, a z pewnością dystansu do siebie może jej pozazdrościć wiele osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

beznadziejne te święta. śniegu nie ma … 😜 #trzymajciesiecieplo! #inawzajem😘 😜😈

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz