Reklama
Strona głowna Gwiazdy Co za ciało! Natalia Siwiec odpowiedziała na kąśliwy komentarz!

Co za ciało! Natalia Siwiec odpowiedziała na kąśliwy komentarz!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Siwiec pochwaliła się na swoim instagramie zdjęciami w bikini. Dodane fotografie wywołały bardzo duże zamieszanie w mediach. Jednak celebrytka bardzo mądrze z nich wybrnęła.

Natalia Siwiec aktualnie wypoczywa na meksykańskiej wyspie Halbox. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się na swoim instagranie zdjęciami ze swojego wyjazdu. Ostatnio na jej profilu ukazała się fotografia która nie spodobała się wszystkim. Internauci zarzucili jej, że pokazała tym razem za dużo. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?.

Natalia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo skąpym bikini. Warto wspomnieć, że gwiazda swoje dłonie trzyma na dolnej części kostiumu i delikatnie go odchyla. Nie wszystkim się to spodobało.

Fotografia spotkała się z wielkim oburzeniem wśród fanów. Jedna z obserwatorek zapytała czy nie boi się jak w przyszłości zostaną takie zdjęcia odebrane przez jej córkę.

Natalia jesteś piękną kobietą. Bezwzględnie. Chociaż zdjęcie jest ładne, to nieodpowiednie. Mało etyczne. (…) Co powiesz córce, kiedy za 12 czy 15 lat pokaże ci tę fotkę

Siwiec bardzo szybko na ten komentarz odpowiedziała.

Serio? Myślę, że zauważyłaś, że wychowujemy ją na bardzo otwartego człowieka, który nie ocenia

View this post on Instagram

🖐🏼

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz