Reklama
Strona głowna Gwiazdy Córka Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej zostanie aktorką?

Córka Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej zostanie aktorką?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Wokół dzieci Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej jest sporo „zamieszania”. Pod czujnym okiem ojca dorastają, natomiast prasa i media bacznie przyglądają się co dzieje się w życiu rodziny zmarłej aktorki.

Wygląda na to, że nie tylko piłkarz radzi sobie coraz lepiej, ale także jego starsza córka. Oliwa Bieniuk stawia pierwsze kroki w stronę show biznesu. Dziewczyna miała okazję znaleźć się na paru okładkach i nawet wzięła udział w kampanii reklamowej dla znanej marki odzieżowej Reserved, a teraz zagrała w amatorskim filmiku.

Okazuje się, że film, w którym nastolatka popisała się niezwykłą grą aktorską bierze udział w konkursie. W związku zaistniałą sytuacją poprosiła o pomoc swoich obserwatorów.

Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół “The Glimmer Project” pod tytułem “Glimmer” w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominam, że aby skutecznie oddać na niego głos należy: – wejść na Facebooka i polubić stronę komenda miejska policji w Gdyni – kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem. zachęcam do obejrzenia i głosowania, link do strony w moim BIO

Czyżby córka szła w ślady mamy?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez oliwka🦋 (@oliwia.bieniuk)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz