Reklama
Strona głowna Ogólne Córka Martyny Wojciechowskiej nową gwiazdą sieci. Sprawdźcie co wrzuca na Instagram

Córka Martyny Wojciechowskiej nową gwiazdą sieci. Sprawdźcie co wrzuca na Instagram

od Damian Kowal
Reklama
Martyna Wojciechowska niezbyt często dzieli się wiadomościami dotyczącymi członków rodziny. Tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. Cała sprawa odnosi się do jej córki Marysi.
Okazało się, że dziewczynka jest wyjątkowo uzdolniona plastycznie. Stąd też początek udzielania się na portalach społecznościowych. Marysia ma dopiero jedenaście lat, a jej prace już zyskują dużą popularność. Pod jej dziełami pojawia się coraz więcej komentarzy z pochwałami.

Jak wspomina sama Martyna Wojciechowska:

Od najmłodszych lat kolekcjonuję jej wszystkie rysunki. Bardzo jej kibicuję, ten styl się zmienia. Mam jej obrazy na płótnach sprzed wielu lat, które przechowuję jak relikwie. Oczywiście ona dziś uważa, że nie powinnam ich w ogóle pokazywać. Ale jest bardzo zdolna, manualnie jest niezwykle uzdolniona. Nie po mnie, żeby było jasne. Właściwie to nie wiem po kim to ma

Na profilu zobaczymy jedynie dzieła dziewczynki. Warunkiem założenia konta było udostępnianie prac, a nie sprzedawanie szczegółów ze swojego życia.

Nawet pozwoliłam jej założyć konto w social mediach – nie dlatego, żeby wrzucała swoje zdjęcia, selfie z różnych okazji. Powiedziałam: „Słuchaj, jeśli chcesz się dzielić efektami swojej pracy, tym co potrafisz robić, proszę bardzo”. Prowadzi, a ja jestem dumna i na to się zgadzam. Bo ogólnie rzecz biorąc trochę ograniczam jej media elektroniczne

Ze swojej strony zachęcamy serdecznie do obejrzenia prac dziewczynki.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz