Country Breakout Bailey Zimmerman obiecuje „zakochać się” to dopiero początek

Wbrew tytułowi, przebojowy przebój Baileya Zimmermana „Fall in Love” jest nie romantyczna ballada, w której rdzenni mieszkańcy Illinois lamentują na utworze: „Love’ s a smoke ring wrapped around your finger/one second it 's a blessing, and the next it’ s already gone.”Jednak wpływ singla nie jest efemeryczny, gdyż dotarł do 9. miejsca na Billboard„Hot Country Songs chart” i zdobył 78,7 miliona oficjalnych transmisji na żądanie w Stanach Zjednoczonych, według Luminate.

Wschodząca gwiazda country mówi o inspiracji piosenką: „po stracie tej wyjątkowej osoby, której nigdy nie myślałeś, że stracisz, trudno jest dać miłości drugą szansę. Czuliśmy, że możemy odnosić się do wielu ludzi, świecąc światło na to uczucie.”Zimmerman, 22 lata, napisał piosenkę wraz z Austinem Shawnem, który również wyprodukował utwór, I Gavinem Lucasem, który miał początkowy pomysł na pierwszą zwrotkę i refren w 2020 roku.

W zeszłym roku Lucas i Zimmerman wypracowali drugą zwrotkę z Shawnem podczas sesji pisania w domowym studio Shawna, a gotowa wersja dotarła w lutym. „Jedną z moich ulubionych części tej sesji było napisanie tekstu „Seen your mama walking out the county market”, „mówi Zimmerman,” ponieważ łączy to całą historię ze sobą i nadaje jej to uczucie małomiasteczkowe.”

Zimmerman, który podpisał kontrakt z Warner Music Nashville / Elektra Music Group oraz Core Entertainment i 10th Street Entertainment for management, znalazł się na drugim miejscu listy wschodzących artystów. Już 11 lipca „Zakochaj się” będzie promowany w radiu country. (Już kolejny hit „Rock and a Hard Place” wystartował, debiutując na 24. miejscu listy Hot 100 i 2. Na Hot Country Songs).

„Od początku pisania 'Fall in Love’ na mojej kanapie z gitarą akustyczną, myślałem o wielkim obrazie”, wspomina Shawn. „Myślałem o korzeniach Baileya, jego zgrzycie, przesłaniu, które niosła piosenka. Chciałem określić, o co mu chodzi poprzez emocje i dźwięk, który niesie-ten zgryźliwy, nowoczesny, amerykański klimat country.”

Ta historia pierwotnie pojawiła się w wydaniu z 25 czerwca 2022 roku Billboard.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version