Strona głowna Ogólne Cristiano Ronaldo wściekły na Maurizio Sarriego!

Cristiano Ronaldo wściekły na Maurizio Sarriego!

W meczu o Superpuchar Włoch Juventus uległ ostatnio Lazio (1:3). Włoskie media informują, że największy gwiazdor turyńczyków, Cristiano Ronaldo winę za porażkę zrzuca na Maurizio Sarriego. Portugalczyk uważa, że szkoleniowiec podjął złe decyzję taktyczne.

Juventus w tym sezonie przegrał zaledwie dwa spotkania. W tych dwóch przypadkach zwycięsko wychodziła drużyna Lazio Rzym. Dwa tygodnie temu “Stara Dama” przegrała 1:3 w Serie A, a w niedzielę rzymski klub okazał się lepszy. w meczu o Superpucharu Włoch, który został rozegrany w Arabii Saudyjskiej. W 16. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał Luis Alberto. Polak nie miał szans na skuteczną interwencję, bo Hiszpan strzelał z bliskiej odległości. Juventus wyrównał pod koniec pierwszej połowy. Cristiano Ronaldo kopnął z dystansu, bramkarz Lazio wybił piłkę przed siebie, ale jako pierwszy dobiegł do niej Paulo Dybala, który pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców. W 73. minucie bramkę na 2:1 strzelił Senad Lulić. Ozdobą spotkania był jednak gol z doliczonego czasu gry, gdy Danilo Cataldi popisał się fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego.

Zdaniem włoskich dziennikarzy Ronaldo uważa, że błędem było zdjęcie z boiska Gonzalo Higuaina. Dodatkowo 34-latek ma żal do kolegów z zespołu, którzy po zakończeniu spotkania porzucili go i nie okazali mu wsparcia.