Reklama
Strona głowna Sport Cutrone w nowym klubie! Piątek stracił rywala

Cutrone w nowym klubie! Piątek stracił rywala

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Patrick Cutrone przeszedł do angielskiego Wolverhampton za 18 milionów euro. Transfer ten oznacza, że Krzysztofowi Piątkowi odpadł główny rywal do podstawowego składu. Wychowanek Milanu nie krył smutku z powodu odejścia z klubu.

Po podpisaniu kontraktu z nowym klubem włoski napastnik nie krył żalu z powodu opuszczenia klubu w którym dorastał i stawiał pierwsze kroki w dorosłej piłce. “Czy jestem rozczarowany opuszczeniem Mediolanu? Cóż, widać, że… To jest życie, wiesz? Czasem trzeba podejmować trudne decyzje “ powiedział w wywiadzie z “Sky Sports”.

Napastnik spodziewał się, że ciężko będzie przebić mu się do podstawowego składu Milanu. Z tego powodu Cutrone musiał zastanowić się nad opuszczeniem drużyny w celu rozgrywania sporej ilości meczów. “Jestem bardzo zadowolony, że tu trafiłem. Klub mnie chciał. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę dać z siebie wszystko. Po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć trenować. Przyjechałem tu, żeby grać w piłkę. Będę musiał początkowo załatwić kilka spraw z mieszkaniem i będę czekał, żeby wyjść na boisko” dodał w wywiadzie zawodnik.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz