Reklama
Strona głowna Gwiazdy Czarna lista gwiazd Edyty Górniak

Czarna lista gwiazd Edyty Górniak

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Edyta Górniak to polska diwa rynku muzycznego. Wymagania u niej są na porządku dziennym i zawsze muszą zostać spełnione w przeciwnym wypadku nie ma mowy o jej udziale w jakimkolwiek projekcie. Większość decyduje się na te warunki, ponieważ Edyta to marka ciesząca się dużą sympatią i zainteresowaniem.

W programie “Agent Gwiazdy” wyemitowanym przez TVN nie było inaczej. Producenci musieli przystać na jedno z warunków postawionych przez gwiazdę. Otóż Edyta nie widziała się w programie z osobami, których obecności nie toleruje.

Postanowiła więc “zabezpieczyć” się od niespodzianek i wręczyła producentom czarną listę gwiazd, z którymi nie chce przebywać podczas nagrań programu.

Przyznam uczciwie, że przekazałam z prośbą czarną listę osób, z którymi może nie chciałabym przez kilka tygodni współpracować. To krótka lista

Niestety diwa nie podała kto znajdował się na czarnej liście.

Fot. Jastrząb Post

 

Choć Edyta Górniak postanowiła zakończyć swoje zmagania w programie na drugim odcinku to jest jedyną gwiazdą, która przyciągnęła przed telewizory tak dużą ilość widzów. To dzięki niej program cieszy się największą oglądalnością.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz