Reklama
Strona głowna Gwiazdy „Cztery wesela” w Polsacie, czyli weselne bitwy o 25 tys. złotych

„Cztery wesela” w Polsacie, czyli weselne bitwy o 25 tys. złotych

od Robert Kowalczyk
Reklama
Przed ołtarzem piękne, dystyngowane o anielskich twarzach, a jakie bywają podczas oceniania konkurentek? Od 5 tygodni bohaterki „Czterech wesel” pokazują, że sympatie i sentymenty muszą iść na bok, gdy w grę wchodzi walka o tytuł najlepszej uroczystości weselnej.

Ale czy wszystkie chwyty są dozwolone? O tym przekonają się widzowie w 6 odcinku programu 6 lutego o godz. 20:05 w Polsacie.


Z pozoru skromna Wioletta zawsze wyróżniała się z tłumu. Czy tak samo będzie z jej weselem? To wielce prawdopodobne! Planuje ślub „na bogato”, w nowoczesnym stylu. Motywem przewodnim będzie kolor różowy. U Małgorzaty już sam ślub będzie wyjątkowy – odbędzie się w cerkwi prawosławnej, gdzie msza trwa aż 2 godziny! Następnie zaprosi na tradycyjne, duże wesele. Diana lubi styl glamour i taki też będzie jej ślub. Zapewnia, że wśród gości pojawią się celebryci, a do tańca zagra popularny zespół. Aleksandra doszła do wniosku, że po urodzeniu dwójki dzieci przyszła pora na… ślub. Niestety beztroskę zakłóca choroba – Aleksandra od roku walczy z nowotworem. Przygotowania do ślubu skutecznie pomagają jej odciągnąć myśli od stanu zdrowia.

„Cztery wesela” 6 lutego o godz. 20:05 w Polsacie! Zapraszamy!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz