Reklama
Strona głowna Gwiazdy Czy Dominika Ostałowska odejdzie z M jak Miłość?

Czy Dominika Ostałowska odejdzie z M jak Miłość?

od Marcin Karwoski
Reklama
Okazuje się, że scenarzyści “M jak Miłość” szykują kolejna zagadkę do widzów. Okazuje się, że z serialu może odejść jedna z głównych bohaterek w którą wciela się Dominika Ostałowska. Celebrytkę czekają teraz ciężkie chwile przez chorobę.

Dominika Ostałowska wciela się w jedna z głównych postaci w serialu M jak Miłość. Jak się okazuje, aktorka zemdlej w 1476 odcinku. Serwis “Popularne Seriale” Wszystko bardzo dokładnie opisał. Marta zemdleje na ulicy i okaże się, że jest chora.

Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński. Dopiero wtedy dowie się, że jego była ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi – czytamy na portalu “Popularne Seriale”

Myślicie, że może to oznaczać, że gwiazda odejdzie z serialu. Miejmy nadzieje, że nie. Warto wspomnieć, że produkcje pożegnało w ostatnim czasie dwoje aktorów. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz