Reklama
Strona głowna Hot Czy e-papieros jest zdrowszy od tradycyjnego papierosa ?

Czy e-papieros jest zdrowszy od tradycyjnego papierosa ?

od Marcin Karwoski
Reklama
Tradycyjny papieros przeszedł wiele badań które wykazały, że w dymie tytoniowym znajduje się 1500 razy więcej szkodliwych dla zdrowia substancji, niż  w porównaniu z liquidem, który palimy w  e-papierosie.

Palacze tradycyjnych papierosów nie szkodzą tylko sobie, ale również osobom w ich otoczeniu. Dzieje się tak, gdyż  wdychany dym przez osoby trzecie zawiera wiele niebezpiecznych dla zdrowia substancji rakotwórczych.  W Polsce e- papieros zyskał na popularności z początkiem 2014 roku. Z biegiem czasu cieszy się on jeszcze większym zainteresowaniem niż w latach poprzednich.

Bez wątpienia jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych papierosów i osób uzależnionych od nikotyny. Elektryczny posiada dużo mniejszą ilość szkodliwych substancji. Warto pamiętać, iż nawet zdrowsza wersja od tradycyjnych papierosów również jest tylko dla osób, które ukończyły 18 rok życia.  Nie bez powodu mówi się, iż na choroby wywoływane przez palenie papierosów są w szczególności narażone osoby trzecie.  Niż sam prowokator losu.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz