Reklama
Strona głowna Gwiazdy Czy Małgorzata Tomaszewska jest w konflikcie z Moniką Zamachowską

Czy Małgorzata Tomaszewska jest w konflikcie z Moniką Zamachowską

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu dołączyła do zespołu prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Zastąpiła zwolnioną z programu Monikę Zamachowską. Od tej pory ruszyła lawina plotek o rzekomym konflikcie pań. Do zaistniałej sytuacji postanowiła odnieść się Tomaszewska, która skomentowała krótko i wyraźnie:

“My się z Moniką bardzo lubimy. Zawsze ją podziwiałam. W ogóle od prezenterek, które są dłużej na antenie, staram się czerpać jak najwięcej, uczyć i kształcić w związku z tym – powiedziała.

Jej wypowiedź powinna uciąć wszelkie plotki.Tym bardziej, że jest dumna z porównywania do Zamachowskiej oraz zdradza, że mogła oraz może liczyć cały czas na jej pomoc:

Monika pomagała mi i również pisała do mnie SMS-y, kiedy miałam debiut na antenie, czyli w maju. Wtedy Monika pisała mi wskazówki, ale też wspierała mnie – zdradziła.

Materiały prasowe

Panie się przyjaźnią oraz pomagają sobie. Nie zawsze takie sytuacje kończą się w taki wspaniały sposób. Odniosły się również do rzekomego unikania siebie. Nic takiego nie ma i nie miało miejsca. Jak tylko mogą i czas pozwala spotykają się na co dzień.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz