Reklama
Strona głowna Gwiazdy Czy uwielbiany serial przez widzów zakończy się na 4 sezonie? Jeden z aktorów zdradza szczegóły!

Czy uwielbiany serial przez widzów zakończy się na 4 sezonie? Jeden z aktorów zdradza szczegóły!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
To koniec Diagnozy? Serial zakończy się na 4 sezonie?

Diagnoza to polski serial medyczno-kryminalny, w którym z odcinka na odcinek toczą się akcję mrożące krew w żyłach. Pomimo, że trwa już 4 sezony to nadal jest hitem, wierni fani serialu śledzą poczynania swoich bohaterów. Serial został nawet nagrodzony Telekamerą w kategorii Najlepszy serial.

W produkcji TVN-u możemy oglądać najlepszą obsadę i fantastycznych aktorów. Wśród nich m.in. Maciej Zakościelny, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka, Aleksandra Adamska, Sonia Bohosiewicz, Jan Englert, Maciej Stuhr, Beata Ścibakówna czy Magdalena Popławska.

Znakomite grono gwiazd wciela się w rolę lekarzy napotykających na swojej wiele trudności, z którymi muszą się zmierzyć. Widzowie zadają sobie pytanie czy 4 sezon jest ostatnim? W tej sprawie wypowiedział się jeden z aktorów – Maciej Zakościelny. Udostępnił on na swoim profilu zaskakujący wpis, który mógłby przerazić fanów uwielbianego serialu.

Wraz z moją „Renulką” ciśnymy na zdjęcia do Rybnika swoją drogą to już chyba ostatni raz gdy przyjeżdżamy tu z serialem „Diagnoza”. Tak moi drodzy tym sezonem najprawdopodobniej zakończymy przygodę z lekarzami ze Specjalistycznego Szpitala nr.4 w Rybniku Wszystkich jednak zapraszam do oglądania ostatnich odcinków IV sezonu w każdy wtorek godz. 21:30.

Jednak aktor zakończył swój wpis optymistycznie.

Żartowałem, to nie będzie ostatni sezon serialu.

Fani nie mają się czego obawiać, bowiem serial doczeka się kontynuacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz