Reklama
Strona głowna Ogólne Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na krytykę skierowaną w jej stronę!

Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na krytykę skierowaną w jej stronę!

od Damian Kowal
Reklama
Dagmara Kaźmierska nie pozwoli krytykować własnej osoby! Ciętą ripostą odpowiedziała właśnie kolegom z programu!

“Królowa życia” odpowiedziała krytyce wypowiedzianej przez Rafała i Gabriela. Jak podaje serwis jastrzapost.pl uczestnicy programu “Królowe życianieprzychylnie wypowiedzieli się na temat Kaźmierskiej.

Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nie ma w niej nic szczególnego, poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowe. Nie ma nawet przedstawionej swojej pracy zawodowej, Myślę, że jest popularna bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle.

Na odpowiedź Dagmary nie trzeba było czekać długo. Gwiazda przyznała, że jest jej smutno w związku z powyższą wypowiedzią uczestników. Jak wspomina jej doświadczenie zawodowe jest o wiele bardziej fascynujące niż Rafała:

To nie jest miłe, że koledzy ze wspólnego projektu tak się wypowiadają o mnie, zresztą ja nigdy nie powiedziałam o nich złego słowa. Jestem człowiekiem dalekim od wszelkich uszczypliwości o innych ludziach. Niemniej jest to przykre i śmieszne. Rafał wypowiedział się o jakiś zawodowej stronie. To jest komiczne usłyszeć taki komentarz od osoby, która nie przepracowała dnia. Żeby Rafał przepracował 5% tego, co ja, to by było dobrze. Ja nie mogę się przejmować. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Co myślicie o zaistniałej sytuacji? Po czyjej jesteście stronie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz