Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dagmara Kaźmierska przeżyła koszmar po wypadku?! Skrzywdzili ją lekarze?

Dagmara Kaźmierska przeżyła koszmar po wypadku?! Skrzywdzili ją lekarze?

od Damian Kowal
Reklama
Dagmara Kaźmierska znana szerszemu gronu z programu “Królowe życia” przeszło piekło po ubiegłorocznym wypadku. W jednym z wywiadów wyznała co takiego ją spotkało! Jak się czuje teraz?!

Przypomnijmy, że w połowie ubiegłego roku Dagmara uległa wypadkowi samochodowemu. Wszystko zakończyło się siniakami oraz mocną kontuzją nogi. Jak Kaźmierska czuje się obecnie?

Nie wiem. Ciężko powiedzieć. […] Każde doświadczenie coś w naszym życiu zmienia. To nie tylko wypadek. To nawet coś, co stanie się drugiemu człowiekowi. Wszystko nas czegoś uczy. Nie straciłam radości życia. Wszystko jest dobrze, w głowie dalej są wichry tak, jak były. Tu się nic nie zmienia.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl gwiazda przyznała, że trafiła na niewłaściwych lekarzy. Jak wspomniała zamiast pomocy, została nastawiona na cierpienie. Na szczęście trafiła w końcu w odpowiednie ręce specjalistów i powoli odzyskuje kondycję:

Na razie lewa noga jest z powodzeniem zrobiona przez doktora Stawickiego. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz