Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dagmara Kaźmierska wyszła ze szpitala!

Dagmara Kaźmierska wyszła ze szpitala!

od Damian Kowal
Reklama
Dagmara Kaźmierska po wypadku samochodowym wyszła ze szpitala! “Królowa życia” pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych.

Kaźmierska podczas ostatniego wypadku złamała obydwie nogi, a o całej sytuacji poinformowała swoich fanów za pomocą Instagrama:

Aniołki Moje Całuję i pozdrawiam Was z całego serca! Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie.

Po wypadku fakt.pl podał informację dotyczącą wypadku, którą przekazała rzeczniczka prasowa policji w Kłodzku:

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku.

Po wyjściu ze szpitala Dagmara napisała:

[…] Nie ma jak w domu 😍😍😍😍😍😍😍😍💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻Pamiętajcie Aniołki Moje 😇😇😇😇😇😇😇😇Pani Dagmarka jest niezniszczalnym harpaganem 😜😜😜

Szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

😘😘😘💥💥💥Fryzjer zaliczony 😜Moje robaczki Pawełek i Mariano 😜😜😜❤️ @salon_fryzjerski_pawel_jaglarz 😘Makijaż zrobiony przez moją Pamelkę cudownà @p.szutran_mua_sfx 😘😘😘😘I odrazu życie staje się piękniejsze 😝😝😝😝Nie ma jak w domu 😍😍😍😍😍😍😍😍💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻Pamiętajcie Aniołki Moje 😇😇😇😇😇😇😇😇Pani Dagmarka jest niezniszczalnym harpaganem 😜😜😜CONANEK @conanbestia 😜😜MIŁOŚĆ, RODZINA , PRZYJACIELE ❤️❤️❤️Ten cudowny ZESTAW daje mi właśnie tą moją MOC 💪🏻💪🏻💪🏻Buziaki i tylko tego co najpiękniejsze Wam przy poniedziałku życzę ❤️❤️❤️❤️❤️ @conanbestia @salon_fryzjerski_pawel_jaglarz @p.szutran_mua_sfx @queen_of_life_77 @ttv.pl @krolowe_zycia_official #króloweżycia #ttv

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz