Reklama
Strona głowna Ogólne Damian Kordas opowiada o wypadku w “Tańcu z Gwiazdami”!

Damian Kordas opowiada o wypadku w “Tańcu z Gwiazdami”!

od Damian Kowal
Reklama
Damian Kordas postanowił opowiedzieć o wypadku do jakiego doszło podczas programu “Taniec z Gwiazdami”. Co takiego się wydarzyło?

Damian skręcił w programie kostkę. Stało się to podczas wykonywania układu choreograficznego do jednej z piosenek. Chcąc zachować pełen profesjonalizm dokończył występ dostając po nim, aż 30 punktów od jury.
Po zakończeniu programu w rozmowie z JastrząbPost opowiedział, że:

Przy przedostatniej części naszej choreografii noga mi się gdzieś poślizgnęła, te buty taneczne też są zdradliwe trochę i w nich naprawdę można się nieźle wywinąć. Ta kostka się odwinęła, stanąłem bokiem na kostce i dotańczyłem do końca choreografię, trochę byłem poza Janją i nie w rytmie.

Podczas występu ból nie był najgorszy. Wszystko zaczęło się po tym, gdy emocje opadły:

Ten pierwszy moment, to był taki moment szoku. Dopiero jak szliśmy w stronę jurorów to poczułem, że zaczyna tam pulsować i zaczyna mnie to boleć. Chyba na takiej mocnej adrenalinie przetańczyłem tą końcówkę. Lekarz wszystko ponastawiał, ale teraz zaczęła puchnąć ta kostka, więc będziemy czekać co się stanie. Ale jesteśmy dobrej myśli i mam nadzieję, że jutro wrócę na salę treningową.

Szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz