Reklama
Strona głowna Gwiazdy Damian Kordas pokazał swoją tancerkę! Z kim zatańczy zwycięzca MasterChefa?

Damian Kordas pokazał swoją tancerkę! Z kim zatańczy zwycięzca MasterChefa?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Taniec z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Jesienna edycja z pewnością będzie dość emocjonująca, ponieważ zobaczymy w niej same znane gwiazdy.

Poznaliśmy już wszystkie gwiazdy 10. edycji Tańca z gwiazdami, które zatańczą na parkiecie. Choć ujawnione zostały nazwiska uczestników to dopiero od niedawna dowiadujemy się kto będzie towarzyszył im na parkiecie i przygotowywał do choreografii, którą później będę musieli zaprezentować przed widzami.

Wiemy już, że Ola Kot – radiowa prezenterka zatańczy z Tomaszem Barańskim, natomiast zwycięzca MasterChefa – Damian Kordas będzie trenował pod okiem Janii Laser.
Tą wiadomość przekazał przez oficjalny profil programu na Instagramie, a także na swoim prywatnym koncie:

No to oficjalnie – przedstawiam Wam moją partnerkę w @tanieczgwiazdami – @janja_lesar. Dogadujemy się świetnie, zarówno na parkiecie jak i prywatnie wiec mam nadzieje, że pokażemy Wam niezłe show we wrześniu! Nasz oficjalny hashtag to #Danja. Trzymacie za nas kciuki?

Przed nami jeszcze kilka dni czekania, ponieważ nie poznaliśmy jeszcze partnerów Barbary Kurdej- Szatan, Rudej z Red Lips, Sandry Kubickiej czy partnerki Rafała Szatana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz