Reklama
Strona głowna Ogólne Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 2020! To Oni rozpoczęli walkę o kryształową kulę!

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 2020! To Oni rozpoczęli walkę o kryształową kulę!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Jak co roku, na długo przed ogłoszeniem listy uczestników, media żyją spekulacjami, kto pojawi się na najsłynniejszym parkiecie w Polsce! Największa gwiazda polskiego internetu, najpopularniejsza aktorka oraz sportowiec, który stanął oko w oko ze śmiercią!

Jej życiorys przypomina amerykański sen. Zaczynała od śpiewania na weselach, dziś robi zawrotną karierę solową, a jej piosenki zajmują czołowe miejsca list przebojów – Ania Karwan. W tańcu poprowadzi ją 3-krotny zwycięzca tanecznego show Polsatu – Janek Kliment.

Mówi o sobie „taneczny antytalent”. Niezwykle skromna i diabelnie zdolna. Nicole Bogdanowicz. Serialowa córka Magdaleny Stużyńskiej z „Przyjaciółek”.  Na tanecznym parkiecie partneruje jej  piekielnie przystojny Kamil Kuroczko.

Na wybiegu nie ma sobie równych. Twarz takich marek jak Kenzo czy Moschino. Czy obycie na światowych wybiegach pomoże jej zawalczyć o Kryształową Kulę? Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Michała Bartkiewicza.

Aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, którą „Zawsze warto” zobaczyć!  Codziennie na Instagramie obserwuje ją 1,5 miliona fanów –  Julia Wieniawa oraz dorównujący jej ognistym temperamentem, najbardziej polski Włoch Stefano Terrazzino.

Gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka. Jej teledyski  obejrzało w sieci w sumie ponad 15 milionów użytkowników – Sylwia Lipka oraz prawdziwy weteran show Polsatu, specjalista od tańców latynoamerykańskich, który potrafi zakręcić nie tylko w głowie – Rafał Maserak.

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami najlepsze show telewizji Polsat!

Prognozy, że wygra, są bardzo prawdopodobne! Nienaganna sylwetka, świetna kondycja! Mowa o pogodynce Polsatu i Polsat News Milenie Rostkowskiej-Galant. A partneruje jej zwycięzca V edycji show Polsatu Jacek Jeschke.

Prawdziwa mieszanka wybuchowa. Mężczyzna o wielu twarzach, którego życiorys mógłby posłużyć za trzymający w napięciu film akcji. Trener personalny i ulubiony aktor Patryka Vegi –  Tomasz Oświeciński. Czy dzięki zwyciężczyni 10. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” zmysłowej Janji Lesar pokaże, że siła idzie w parze z gracją?

Miliony Polaków znają go ze słynnej ławeczki w Ranczo. Aktor serialowy i teatralny – Bogdan Kalus w towarzystwie uroczej Lenki Klimentowej.

Prawdziwy  „Ninja Warrior”. Kilka dni po amputacji nogi po tragicznym wypadku na motocyklu, cała Polska ruszyła mu z pomocą, a on zaczął przygotowania do paraolimpiady! Trener personalny Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz.

U nich wszystko zaczęło się od… miłości. Zwycięzcy „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego partnerka w życiu i na parkiecie, tancerka klasy S, debiutująca na naszym parkiecie – Sylwia Madeńska.

17 lat temu pokochała go cała Polska za rolę Kamila w serialu M jak Miłość. Potem zakochała się w nim Agnieszka Holland proponując mu role w aż trzech swoich filmach – aktor Marcin Bosak oraz Wiktoria Omyła.

W jury Tańca z Gwiazdami zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz