Reklama
Strona głowna Gwiazdy Daniel Borzewski ma zamiar pracować dla “Tańca z Gwiazdami”?!

Daniel Borzewski ma zamiar pracować dla “Tańca z Gwiazdami”?!

od Damian Kowal
Reklama
Daniel Borzewski Mister Polski znalazł nowy sposób na siebie! Chciałby wykorzystać tytuł mistera i zostać trenerem w programie “Taniec z Gwiazdami”.

Daniel stara się jak najlepiej wykorzystać swoją wygraną. Rozpoczął nawet współpracę z grupą Volt Agustina Egurroli. Jego celem jest rozwój własnej osoby jako tancerza co pomogłoby mu zaistnieć w “szerszym świecie”.

W jednej z ostatniej rozmów dla agencji Newseria powiedział, że:

Traktuję ten tytuł jako narzędzie, choć wiem, że to nie jest stuprocentowa droga do kariery. Do mnie należy to, by dobrze to wykorzystać, dobrze działać, żeby ją zrobić. Chciałbym więc ten tytuł Mistera Polski połączyć z tańcem i tym się wyróżnić. Chcę być tańczącym misterem, takiego mistera jeszcze nie mieliśmy.

Mister Polski chce zainwestować w naukę tańca. Oprócz stylów, które już opanował zamierza sprawdzić się w pozostałych. Dzięki temu mógłby wziąć udział w jednym z programów telewizyjnych:

Na co dzień tańczę hip-hop, taniec komercyjny i jak najbardziej chcę w tym działać. Ale bardzo amatorsko tańczę też taniec towarzyski, więc pomyślałem sobie, że mógłbym to rozwinąć, zrobić jakąś klasę, pójść na jakiś kurs, bo nie ukrywam, skoro otwierają mi się różne drogi, to mógłbym zostać trenerem w “Tańcu z Gwiazdami”. Tylko oczywiście do tego potrzebuję umiejętności tańca towarzyskiego. Myślę, że to jest dobry czas, żeby wykorzystać swoją popularność w show-biznesie.

Borzewski chce także udowodnić, że warto walczyć o swoje. Nie należy bać się wyzwań, a należy rozwijać pasje i spełniać swe marzenia:

Stałem się bardziej rozpoznawalny i tę popularność chcę wykorzystać w mądry sposób. Chcę na swoim przykładzie pokazać, przede wszystkim dzieciom, że warto rozwijać swoje pasje, chcę również pomóc takim osobom, bo wiadomo, że nie wszystkich stać, nie wszyscy mogą ot tak to zrobić. Ja wiem, jak to wygląda od początku, wiem, co trzeba zrobić i chciałbym również podjąć się różnych inicjatyw, które pomogą dzieciom przede wszystkim znaleźć swoją drogę, swoją pasję i pomóc im to rozwinąć.

Trzymamy zatem mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniel Borzewski (@daniel.borzewski)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz