Reklama
Strona głowna Gwiazdy Daniel Olbrychski miał poważny wypadek

Daniel Olbrychski miał poważny wypadek

od Karolina Melon
Reklama
Daniel Olbrychski niedawno przeszedł poważny wypadek. Przykrą wiadomość doniósł Polsat News według, którego wiadomo, że aktor zderzył się z oplem. Z nieoficjalnych informacji wiadomo,że celebryta jechał skuterkiem polna drogą niedaleko stadniny w Żółwinie, prawdopodobnie nie miał włączonych świateł. W czasie wypadku artysta nie stracił przytomności, był jednak mocno potłuczony i miał zakrwawiona głowę. Pierwszej pomocy udzielili Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach.

Przykrą wiadomość potwierdziła żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska.

“Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu “Van Gogi” – poinformowała.
“Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym – dodała Demska-Olbrychska.

 

Materiały prasowe

Wiadomość została potwierdzona również przez Komendę Policji:

“Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi – powiedziała polsatnews.pl podinsp. Magdalena Bieniak z zespołu prasowego komendy.

Bardzo nas cieszy wiadomość, że aktor wyszedł cały i zdrowy z wypadku. Zapewne czuje się dobrze skoro postanowił pokazać się na premierze filmu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz