Reklama
Strona głowna Gwiazdy Daniel Radcliffe ma dziewczynę!

Daniel Radcliffe ma dziewczynę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Okazuje się, że Daniel Radcliffe jest już w stałym związku. Swoją wybrankę zna on już od 8 lat. Jednak dopiero po takim czasie zrozumiał, że to uczucie to coś więcej niż tylko przyjaźń.

Daniel Radcliffe swoją popularność zyskał dzięki głównej roli w Harrym Potterze. Aktor jednak bardzo dokładnie chroni swoje życie prywatne i bardzo rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Celebryta również stroni od rożnych rozmów na temat jego miłości. Jednak tym razem wyszło na jaw, że ma on dziewczynę.

Daniel ostatnio udzielił wywiadu dla “People”. Podczas rozmowy zdradził, że nie jest już singlem. Okazuje się ma on już swoją drugą połówkę.

Połączyło nas to, że oboje kochamy to, co robimy. Jest też coś naprawdę pięknego i naprawdę uroczego w byciu z kimś, kto po prostu cię rozumie. Oboje niesamowicie się wspieramy

Okazuje się, że poznali się oni już w 2012 roku na planie filmu Na Śmierć i życie. Grali oni wówczas miłosną scenę. Daniel zdradził, że obawia się pytań ich dzieci.

Pewnego dnia to będzie piekielna historia do opowiedzenia naszym dzieciom, ponieważ będziemy musieli powiedzieć, co robili nasi bohaterowie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz