Reklama
Strona głowna Gwiazdy Danuta Holecka kiedyś dziękowała Jurkowi Owsiakowi!

Danuta Holecka kiedyś dziękowała Jurkowi Owsiakowi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Danuta Holecka kilka lat temu zaprosiła do swojego programu “Minęła dwudziesta”, Jurka Owsiaka. Gwiazda wtedy bardzo go chwaliła. Wideo z ich rozmowy podbija aktualnie internet. Aż trudno w to uwierzyć, że jej stanowisko się tak diametralnie zmieniło.

Dziś chyba nikt nie ma wątpliwości, że Danuta Holecka jest nie tylko główna twarzą w Telewizji Publicznej, ale i również jest ulubioną pracownicą Jacka Kurskiego. Prezes wiele razy wypowiadała się na jej temat  samymi pozytywnymi słowami, a ona sama stała się często nieobiektywną dziennikarką. Idealnie obrazują to jej słowa które wypowiedziała kilka lat temu podczas emisji swojego programu “Minęła dwudziesta”. Gwiazda wówczas podarowała mu na licytacje długopis który był dla niej bardzo ważny.

Do sieci dziś trafił fragment programu “Minęła dwudziesta”, w którym gościła ona Jurka Owsiaka.

Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja. Róbcie to do końca świata i jeden dzień dłużej – mówiła na nagraniu.

Po tym nagraniu ciężko jest uwierzyć w to jaka bardzo zmieniła ona podejście do akcji WOŚP.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz