Reklama
Strona głowna Gwiazdy Danuta i Zenon Martyniuk obchodzą 30. rocznicę ślubu!

Danuta i Zenon Martyniuk obchodzą 30. rocznicę ślubu!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Danuta i Zenon Martyniuk już na początku lutego będą świętować. Dokładnie 4 lutego 1989 roku małżeństwo będzie obchodzić swoją 30. rocznicę ślubu.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zenon z Danutą poznali się w 1987 roku na majówce. Przez rok i osiem miesięcy zabiegał o względy Danuty, aż wreszcie zgodziła się zostać Jego żoną.

Wszystko wyglądało jak w bajce. Mimo zimy było bezchmurne niebo i świeciło piękne słońce. W kościele zobaczyłem Danusię w koronkowej sukni. Byłem pewien, że to jest kobieta, z którą chcę spędzić życie – wyznał Zenek Martyniuk w książce “Życie to są chwile”.

W rozmowie z fakt.pl Zenon zapewnia:

Nigdy nie żałowałem decyzji o ślubie z Danusią. Choć 30 lat temu na weselu bawiło się ponad 250 osób, to obchody rocznicy będą bardzo skromne. Para nie planuje żadnej imprezy. Małżonkowie chcą po prostu pobyć ze sobą. – Posiedzimy w domu i będziemy sobie patrzeć w oczy. Będzie naprawdę kameralnie. Bez żadnych gości i tańców. Nie lubimy hucznych imprez. Posiedzimy sobie z naszym pieskiem maltańczykiem. Jak będzie zimno to zaparzymy herbatę z imbirem i płatkami róż, bo alkoholu nie pijemy. Razem powspominamy dawne lata – zdradza Faktowi Zenon Martyniuk.

Małżeństwu życzymy wszystkiego co najlepsze!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz