Reklama
Strona głowna Gwiazdy Daria Ładocha walczy o “Ameryka Express”

Daria Ładocha walczy o “Ameryka Express”

od Karolina Melon
Reklama
Daria Ładocha ma o co walczyć, zostanie gospodynią programu “Ameryka Expres”. Widzowie poznali ją w programie “Agent Gwiazdy 2” oraz w programie śniadaniowym “Dzień Dobry TVN”.
Mimo zyskanej sympatii doskonale wie, że poprzeczka która została postawiona jest bardzo wysoka. Oczywiście mowa o dziennikarce Agnieszce Wożniak-Starak, która przed nią była gospodarzem programu.

“Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze – wyznaje magazynowi “Flesz” trenerka kulinarna.

 

Instagram/darialadocha

Jak się okazuje to właśnie dziennikarka namówiła trenerkę gotowania do prowadzenia programu. Sama zrezygnowała ponieważ otrzymała propozycję prowadzenia nowej edycji “Big Brothera”.

“Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia “Ameryka Expressu” i że mam o co zawalczyć – wyjawia Daria Ładocha.

Zobaczymy jak gwiazda kulinarna poradzi sobie z nowym programem. Poprzeczka jak sama uważa jest wysoko postawiona, ale trzeba być dobrej myśli. Najlepszym tego dowodem jest to, że sama Agnieszka Wożniak-Starak zaproponowała jej to stanowisko.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz