Reklama
Strona głowna Ogólne David Silva blisko nowej drużyny

David Silva blisko nowej drużyny

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informuję  hiszpański dziennikarz Julio Suarez, pracujący dla “La Sexty” David Silva jest bliski przenosin do japońskiego Vissel Kobe. Silva już wcześniej zapowiadał, że to jego ostatni sezon w Manchesterze City.

David Silva już od miesiąca toczy rozmowy z Vissel Kobe i to japoński zespół jest na tę chwilę głównym faworytem do podpisania z nim kontraktu. Japończycy szukają piłkarza z wielkim nazwiskiem. W środę karierę zakończyła inna hiszpańska legenda, czyli David Villa. “To będzie mój ostatni sezon. 10 lat to wystarczający okres. To będzie idealny moment, by powiedzieć «dość»” – powiedział David Silva w czerwcu. Manchester City zaoferował mu przedłużenie umowy, ale piłkarz chce zmienić otoczenie. Ważne jest, że sam zawodnik zapowiedział, że na pewno nie zagra w innej angielskiej drużynie. Hiszpan trafił do angielskiej ekipy w 2010 roku z Valencii. 

David Silva wygrał z Manchesterem City cztery mistrzostwa Anglii, dwa Puchary Anglii i cztery Puchary Ligi. Z reprezentacją Hiszpanii dwukrotnie wygrał mistrzostwa Europy (2008 i 2012) oraz zdobył mistrzostwo świata (2010).

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz