Reklama
Strona głowna Ogólne Dawid “Cygan” Kostecki nie żyję!

Dawid “Cygan” Kostecki nie żyję!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Dawid “Cygan” Kostecki nie żyję. O śmierci byłego polskiego pięściarza poinformował na Twitterze dziennikarz Mateusz Borek.

Kostecki był jednym z najlepiej zapowiadających się polskich bokserów. Stoczył 41 walk, z czego wygrał aż 39. Był interkontynentalnym mistrzem federacji WBA w wadze półciężkiej, byłym młodzieżowym mistrzem świata WBC oraz mistrzem WBF, WBFed i IBC w wadze półciężkiej. W piątek dziennikarz Mateusz Borek, za pośrednictwem Twittera poinformował, że Kostecki nie żyje. “Dostałem właśnie smutną informację, że były pięściarz , 38- letni Dawid „Cygan” Kostecki 39-2, 25 KO nie żyje” – napisał Borek.

Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego – taką informację przekazała Elżbieta Krakowska, rzeczniczka prasowa Państwowej Służby Więziennej.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Mateusz Borek odejdzie z Polsatu?! - Begio.pl 15 listopada 2019 - 15:15

[…] komentatorów piłkarskich jest Mateusz Borek. “Najlepsi komentatorzy piłkarscy spoza TVP to Mateusz Borek i Tomasz Ćwiąkała, bacznie przyglądam się jego talentowi. Widziałbym dla nich miejsce w […]

Napisz

Zostaw komentarz