Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dawid Narożny wydał oświadczenie!

Dawid Narożny wydał oświadczenie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dawid Narożny po kłótni został wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi. Jednak on nie zamierza odpuszczać. O tym wszystkim poinformował na swoim instagramie przez publikacje oświadczenia.

Przez wydarzenie które wydarzyło się w sylwestrową noc, Dawid został wyrzucony z zespołu. o Tym wszystkim poinformowała Madzia na swoim instagramie. Jednak okazuje się, że on nie daje jej za wygraną.

[…] Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu –

Jednak tym razem oświadczenie wydał Dawid Narożny. Muzyk na w swoim wpisie wypiera się wszystkiego co pojawiło się na oficjalnej grupie strony. Dodatkowo podkreślił on, że nadal jest członkiem Pięknych i Młodych.

Kochani! Jako założyciel i członek zespołu Piękni i Młodzi, kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach. Dotyczącymi mojej osoby jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe. Związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widze podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu. Gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was. Dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodze do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe. – napisał

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz