Reklama
Strona głowna Hot Dawid Podsiadło wspiera strajk!

Dawid Podsiadło wspiera strajk!

od Marcin Karwoski
Reklama
Od dawna Dawid Podsiadło stroni od przesadnego udzielania się w mediach społecznościowych. Wokalista tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat strajku nauczycieli.

Strajk nauczycieli obejmuje ponad 85% wszystkich placówek. Protestujący nauczycieli są wspierani przez dużą ilość gwiazd, wśród nich znalazł się także Dawid Podsiadło, który udostępnił wpis na swoim Facebooku:

Mam 25 lat. Chodziłem do żłobka, przedszkola, zerówki, potem skończyłem podstawówkę, gimnazjum i w końcu szkołę średnią. Prosta matematyka pokazuje, że przez ponad połowę mojego dotychczasowego życia przez 5 dni w tygodniu spędzałem większość dnia pod opieką nauczycieli w klasach i szkołach, które zaraz po moim rodzinnym domu były dla mnie najważniejszym miejscem, w którym zdobywałem wiedzę o życiu. To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt. Jak ktoś mnie dobrze zna to wie, że dla mnie nauczyciel od zawsze był superbohaterem. Dlatego, gdy pytają mnie czy wspieram nauczycieli, to odpowiadam – całym sercem.

W komentarzach wielu nauczycieli podziękowało Dawidowi, nawet znalazła się jego była nauczycielka.

Jakie jest wasze zdanie na temat strajku nauczycieli ?

Instagram-_podsiad

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz