Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dawid Woliński kolejny raz zaskoczył chyba wszystkich!

Dawid Woliński kolejny raz zaskoczył chyba wszystkich!

od Marcin Karwoski
Reklama
Okazuje się, Dawid Woliński nic nie robi sobie z możliwości zarażeniem się koronawirusem. Na swoim instagramie pochwalił się, że właśnie wylatuje z Polski.

Dawid Woliński jest bardzo aktywną osobą na instagramie. Projektanta aktualnie obserwuje prawie 400 tysięcy osób. Celebryta bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem zdradził im, że wylatuje z Polski. Jednak przed tym zaczerpnął od porad od lekarza.

Dawid na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Projektant pozuje na nim na pokładzie samolotu. Celebryta również ma na sobie maskę. Okazuje się, że przed woltem zaczerpnął on porad od lekarza.

Kiedy dr Ambroziak powiedział mi, że ma dla mnie maseczki do samolotu, wyobrażałem to sobie inaczej… A tak na serio, pomyślcie też o tym, jeśli podróżujecie zwłaszcza w tym okresie, kiedy w zasadzie nic nie wiadomo o choć minimalnej ochronie. Pic dużo wody, jeść cynk (podobno już jedna tabletka wspomaga naszą odporność), dezynfekujcie dłonie, unikajcie skupisk ludzi i przeciągów. Maseczka nawet taka nie zaszkodzi, tylko trzeba ją często zmieniać. A co u Was? Bo przede mną jeszcze 7 h lotu i się zaczynam nudzić. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz