Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dawid Woskanian nie poszedł w pokazie Dawida Wolińskiego!

Dawid Woskanian nie poszedł w pokazie Dawida Wolińskiego!

od Damian Kowal
Reklama
Dawid Woskanian nie wziął udziału w najnowszym pokazie Dawida Wolińskiego. Dlaczego na tak ważnym wydarzeniu zabrakło zwycięzcy “Top Model”?! Całą sytuację wyjaśnił sam projektant.

W miniony piątek swoją premierę miała najnowsza kolekcja ubrań Dawida Wolińskiego. Wśród modeli mogliśmy dostrzec m.in. uczestników ósmej edycji programu Top Model. Na wybiegu zobaczyć można było Sandrę Dorsz i Michała Gałę. Zabrakło jednak wśród nich zwycięzcy show Dawida Woskaniana. Co było tego przyczyną?

W rozmowie z jastrzabpost.pl Dawid Woliński powiedział, że:

Nie było specjalnego powodu. Po prostu casting był taki, jaki był. Ale Dawida na pewno zobaczymy. Ja będę z nim współpracował, on świetnie pracuje. To była bardzo silna edycja i na pewno usłyszycie jeszcze o uczestnikach

Woliński wspomniał o współpracy z Sandrą i Michałem:

Podczas programu wszyscy jesteśmy usztywnieni, każdy jest dla sienie trochę profesorem. Ale muszę powiedzieć, że dziś praca z Sandrą i Gałą była przyjemnością. Sandra wygląda świetnie, w każdej rzeczy, którą założy. Gała ma energię, która na wybiegu jest bardzo ważna. Myślę, że pokazy mody będą coraz bardziej ewoluowały w stronę energii, osobowości. Czemuś, co pomaga normalnemu człowiekowi poczuć się fajnie.

Czekamy zatem na kolejne pokazy z udziałem Dawida!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz