Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dawid Woskanian o wygranej w Top Model!

Dawid Woskanian o wygranej w Top Model!

od Damian Kowal
Reklama
Dawid Woskanian skomentował swoją wygraną w ostatniej edycji programu Top Model. Co zrobi z wygraną?

Ósma edycja programu Top Model na długo pozostanie w pamięci Dawida. Zwycięzca, który jest dotknięty zespołem Tourett’a na finiszu pokonał Olgę, Sandrę i Stanisława. Jego sukces przejdzie również do historii, gdyż zmieniono sposób głosowania. Tym razem nie tylko widzowie decydowali o ostatecznym wyniku. O wygranej decydowały także głosy jurorów, którzy mieli 50 % wpływu na wynik końcowy.

W rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl Dawid opowiedział o swoim zwycięstwie. Nie wierzy nadal w to, że wygrał:

To jest takie uczucie, że ciężko to opisać. Emocje są takie duże, że pewnie dopiero jutro dojdzie do mnie to, że wygrałem. Były takie momenty, kiedy myślałem, że mogę go zwyciężyć. Były sesje, które udawało mi się wygrywać, albo zajmować jakąś dobrą lokatę. To mnie bardzo motywowało i dodawało pewności siebie.

Dawid nie wie jeszcze na co przeznaczy wygraną w wysokości 100 000 złotych.

Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie głosy i za wiarę we mnie. Jeszcze nie wiem, co zrobię z wygraną, ale wiem, że swoją przyszłość chce związać z modelingiem.

Kibicowaliście Dawidowi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Woskanian (@dawid_woskanian)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Justyna Pawlicka ma tajną listę gwiazd, które kupują u niej naturalne futra! Czy zamierza się nią pochwalić?! - Begio.pl 19 grudnia 2019 - 08:58

[…] Pawlicka, finalistka programu “Top Model” jest w posiadaniu tajnej listy gwiazd. Osoby te zaopatrują się u niej w futra […]

Napisz

Zostaw komentarz