Reklama
Strona głowna Sport Debiut Recy w SPAL. Fatalne oceny po występie

Debiut Recy w SPAL. Fatalne oceny po występie

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Arkadiusz Reca wyszedł w podstawowym składzie SPAL na mecz z Lazio Rzym. Dla reprezentanta Polski był to debiut w drużynie, jednak z całą pewnością nie zaliczy tego występu do udanych. Po spotkaniu uznano, że najgorszym zawodnikiem całego meczu został właśnie reprezentant Polski.
Reca jest wypożyczony do SPAL z Atalanty Bergamo gdzie nie udało mu się przebić do pierwszego składu. Starcie z Lazio było jego debiutem w SPAL. Polak został zmieniony w 62. minucie spotkania. Obrońca mógł zachować się w wielu sytuacjach dużo lepiej. Portal “Calciomercato.com” uznał polskiego zawodnika najgorszym zawodnikiem meczu. W skali ocen 1-10, Polak dostał 4.6.
Dostało się także na Twitterze gdzie kilka słów napisał ekspert Eleven Sports od ligi włoskiej Dominik Mucha, Co u Polaków w Ferrarze? Dobry mecz Cionka, ale Arek Reca po dobrych kilku momentach, później z mentalnym blackoutem. 2 błędy niewytłumaczalne, ratował go brak skuteczności rzymian. Szczególnie bezmyslne zagranie w polu karnym (!), piętką (!!) będąc odwróconym (!!!) wprost do rywala..”

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz