Devi ma wątpliwości co do umawiania się z Paxtonem w zwiastunie 3 sezonu „Never Have I Ever”

Z niecierpliwością czekaliśmy na trzeci sezon dramatu dla nastolatków Netflix „Never Have I Ever”, ponieważ Netflix ogłosił wznowienie serialu w sierpniu 2021 roku. A teraz, fani dostali wgląd w to, co ma nadejść. 27 czerwca Netflix opublikował oficjalny zwiastun serialu, który pokazuje Devi Vishwakumar (Maitreyi Ramakrishnan) i Paxton (Darren Barnet) — i ich problemy w związku — powracających do Sherman Oaks High.

9 maja streamer ogłosił, że Devi i The fam ponownie zagości na ekranach w sierpniu. 12. Na wypadek, gdybyś nie oglądał serialu po raz milionowy (a może to tylko ja?) i trzeba odświeżyć, sezon drugi zakończył się rewelacją, a my potrzebujemy odpowiedzi, stat.

Nie tylko nasz główny bohater, Devi i Paxton w końcu zaczynają się spotykać, ale Ben może lub nie być w niej zakochany . . . mimo, że spotyka się z nową dziewczyną w szkole, Aneesą. Podczas gdy Devi wciąż ma wiele do zrobienia, przebyła długą drogę w radzeniu sobie z nagłą śmiercią ojca i naprawianiu swoich przyjaźni i Relacji z rodziną.

Tymczasem Fabiola, Eleanor i kuzynka Devi Kamala wciąż próbują ustalić swoją tożsamość i lepiej radzić sobie z ich romantycznymi związkami. Jesteśmy szczególnie zainteresowani, aby zobaczyć, czy Kamala nawiąże przyjaźń (lub więcej) z nauczycielem Devi w liceum po ucieczce od tego, co byłoby jej zaręczynową kolacją. Przewiń pokaz slajdów, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o nowym sezonie, w tym obsady, zwiastuna, pierwszych zdjęć i daty premiery!

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version