Reklama
Strona głowna Gwiazdy Deynn i Majewski założyli fundacje dla Australii

Deynn i Majewski założyli fundacje dla Australii

od Karolina Melon
Reklama
Deynn razem z mężem Danielem Majewskim założyła fundację “Unicorn”. Powód takiej decyzji to dołączenie do ogólnoświatowej akcji by pomóc w ugaszeniu pożaru w Australii. Cały czas zachęcają obserwatorów do wpłacania pieniążków, aby zebrać jak największą kwotę.

“Fundacja Unicorn mobilizuje wspierających w celu zebrania maksymalnie dużej kwoty, która w całości zostanie przesłana na ratunek pięknej Australii (…). W ogniu zginęło już ponad 500 milionów zwierząt. #PrayForAustralia to za mało! Dołącz i przyłącz się do akcji ratunkowej. Australio, bądź silna. Pomoc z Polski nadciąga

Instagram/fundacja_unicorn

Fundacja oficjalnie ruszyła od 7 stycznia. Kwota jaka została zebrana przez praktycznie dzień funkcjonowania jest zawrotna prawie 500 tysięcy złotych. Do akcji przyłączyły się znane gwiazdy, które udostępniają wpis na swoich kontach.

Ich początkowe zamiary to uzbieranie 100 tysięcy złotych.Jednak kwota przerosła najśmielsze oczekiwania.

Młodzi ludzie, którzy są rozpoznawalni w świecie show biznesu postanowili to wykorzystać. Ich profil obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Choć ostatnio ich zachowanie w sieci nie należało do udanych teraz postanowili to naprawić. Małżeństwo po kilku miesiącach ciszy wrócili do sieci ze świetnym projektem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz