Reklama
Strona głowna Gwiazdy Deynn oraz Daniel pomagają Australii!

Deynn oraz Daniel pomagają Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Deynn wraz z swoim mężem są założycielami fundacji Unicorn. Para również postanowiła zorganizować na niej zbiórkę do pomocy w ratowaniu płonącej Australii. Zebrana przez nich suma robi wrażenie.

Deynn oraz Daniel są bardzo znaną para w polskim show biznesie. Celebryci swoją popularność postanowili wykorzystać w bardzo dobry sposób. Idealnym potwierdzenie tego jest Fundacja Unicorn która założyli razem. Teraz okazuje się, że postanowili oni zorganizować zbiórkę pieniędzy na płonącą Australie.

Na oficjalnej stronie ukazał się bardzo długi wpis na temat nowej zbiórki na Australię.

Fundacja Unicorn mobilizuje wspierających w celu zebrania maksymalnie dużej kwoty, która w całości zostanie przesłana na ratunek pięknej Australii. Australia potrzebuje każdej pomocy! W ogniu zginęło już ponad 500 milionów zwierząt. #PrayForAustralia to za mało! Dołącz i przyłącz się do akcji ratunkowej. Australio, bądź silna. Pomoc z Polski nadciąga! – czytamy na stronie.

Warto dodać, że zebrali oni już ponad pól miliona złotych. My również zachęcamy do wpłaty każdej złotówki która może pomóc uratować Australię. Link do wydarzenia – https://fundacja-unicorn.com/

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz