Diddy świętuje swoją wielką noc na BET Awards z rodziną

Sean Combs, lepiej znany jako Diddy, otrzymał nagrodę lifetime achievement award na tegorocznym BET Awards. Uczcił ten zaszczyt potężnym retrospektywnym występem z udziałem Mary J. Blige, Jodeci, Nas, Lil ’ Kim, Busta Rhymes, The Lox, Bryson Tiller, Faith Evans i chóru Maverick City. W spektaklu pojawił się emocjonalny montaż wideo z udziałem jego zmarłej dziewczyny, Kim Porter.

Diddy przyprowadził ze sobą rodzinę, by uczcić jego wielką noc w niedzielę. Jego najstarszy, Quincy, pojawił się na czerwonym dywanie w Kolorze Fioletowym, podczas gdy jego drugi najstarszy, Justin, nosił szary, a jego trzeci najstarszy, King, był cały czerwony. Matka Diddy ’ ego, Janice Combs, również pojawiła się u boku syna na czerwonym dywanie, ubrana w błyszczącą zieloną sukienkę. Ostatni raz widzieliśmy Diddy ’ ego i jego rodzinę na czerwonym dywanie w maju na rozdaniu Billboard Music Awards, którego był gospodarzem.

W przemówieniu na BET Awards, które zostało poprzedzone nieoczekiwaną przemową Kanye Westa, Diddy podziękował swojej mamie i opowiedział historię o tym, jak pracowała trzy razy w dzieciństwie, mówiąc tłumowi, że to była „jej noc.”Podziękował także Porterowi, matce czwórki jego dzieci. „Tęsknię za Kim”, powiedział. „Pozostań w kontakcie z Bogiem. Nie kontrolujemy tego.”

Następnie podziękował swoim fanom i wszystkim, z którymi współpracował. Wreszcie, pomachał ograniczeniami czasowymi i rozpoczął inspirujący rap. „Jeśli muszę zapłacić za reklamy, wyślij mi rachunek” „Nie jesteśmy tu tylko dla siebie, jesteśmy tu dla naszych przodków. Nadszedł czas.”Następnie zakończył przemówienie, ogłaszając, że przekazuje milion dolarów Uniwersytetowi Howarda i kolejny milion na Jackson State University.

Przed nami, Sprawdź zdjęcia rodziny Combs na 2022 BET Awards.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version