Reklama
Strona głowna Ogólne DJ Bobo zdradza sekret swojego wielkiego hitu.

DJ Bobo zdradza sekret swojego wielkiego hitu.

od Robert Kowalczyk
Reklama
Gdy DJ Bobo wypuścił na rynek tę piosenkę, z miejsca stała się ona hitem. W Polsce wygrała nawet konkurs na wakacyjny przebój wszechczasów! Okazuje się jednak, że artysta tworzył ten utwór na potrzeby… reklamy.

– Najśmieszniejsze jest to, że nawet nie myślałem o tym, by wciągnąć “Chihuahua” na album – śmieje się Dj Bobo. – Puściłem ten krótki fragmencik żonie. Powiedziałem: wiem, że przez samo słowo “chihuahua” jest to trochę głupie. Tymczasem człowiek z reklamy telewizyjnej wysłuchał tego, potem powtórzył niskim głosem słowo chihuahua i poprosił, bym zrobił z tego prawdziwą piosenkę. I tak “chihuahua” trafiła do reklamy w Hiszpanii i zrobiła furrorę – zdradził artysta.

Jak widać czasem wystarczy wybrać śmieszne słowo, dodać do tego dobry bit i przy odrobinie szczęścia można stworzyć przebój muzyczny!
Ale „chihuahua” to nie jedyny hit, który usłyszycie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.  Nie zabraknie takich przebojów jak „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej, „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari, Layzee Fka Mr President i jego fenomenalnego „Coco Jumbo”, „Ostatniej nocki” Macieja Maleńczuka, „Miłości w Zakopanem” Sławomira oraz waszych ulubionych piosenek w wykonaniu Cleo, Michała Szpaka, Feela i wielu innych artystów.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 już 31 grudnia w Polsacie! Start o godzinie 20.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz