Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda jest oburzona ostatnim zachowaniem studentów z Olsztyna!

Doda jest oburzona ostatnim zachowaniem studentów z Olsztyna!

od Marcin Karwoski
Reklama
Koronawirus rozprzestrzenia się coraz dynamiczniej. Wiele gwiazd postanowiło wykorzystać swoje bardzo szerokie zasięgi, by uświadomić jak najwięcej fanów o powadze całej sytuacji. Jednak jak się okazuje nie wszyscy Polacy zalecenia biorą na poważnie. Doda przedstawiła taki przykład na swoim instagramie.

Z powodu aktualnego stan rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce rząd postanowiła zamknąć placówki oświatowe oraz szkoły wyższe. Uczniowie oraz studenci powinni jednak ten czas wykorzystać na odpoczynek oraz pozostanie w domu. Niestety nie wszyscy potraktowali to poważnie. Zachowanie kilku studentów z Olsztyna idealnie to potwierdziło.

Doda na swoim instastories ostatnio skomentowała zachowanie grupy studentów z Olsztyna. Młodzi postanowili przekazać w swój sposób co tak naprawdę myślą o aktualnej sytuacji która panuje. Warto dodać, że nagranie pochodzi z Olsztyńskiego Klubu. A grupka ludzi śpiewała na nim.

Korona tu, korona tam, korona ch*ja zrobi nam.

Doda na swoim instastories ich zachowanie skomentowała bardzo dosadnie.

Jak tak ma wyglądać kwarantanna studentów… To cienko to dalej widzę

Głos w tej sprawie również zabrał sam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

W Internecie pojawia się mnóstwo nieodpowiedzialnych materiałów związanych z wyjątkową sytuacją panującą w kraju. Jest nam bardzo przykro, jeśli w niektórych z nich występują nasi studenci. Pragniemy wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec takiego zachowania. Materiały analizujemy i podejmiemy odpowiednie kroki współmierne do postaw prezentowanych w tych materiałach – czytamy w oświadczeniu.

Instagram-dodaqueen

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz