Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda jest piosenkarką dlatego nie ma jej na bilbordach reklamowych

Doda jest piosenkarką dlatego nie ma jej na bilbordach reklamowych

od Karolina Melon
Reklama
Doda to znana piosenkarka ,którą w tej chwili nie oglądamy na bilbordach i reklamach.   Jak się okazuje celebrytka stroni od wszelkich spotów , ale powodem tego mogą być pieniądze . Nie dawno kojarzyliśmy Dodę z reklamą lodów lub siecią                     marketów RTV I AGD. Obecnie twierdzi ,że jest piosenkarką i  ma swój cennik  co do udziału w reklamie. Dziennikarz by dowiedzieć się o jakiej kwocie mowa  zaproponował jej udział w spocie . Gwiazda określiła czas trwania reklamy i  oczywiście kwotę. Suma konkretna :

“Pół miliona złotych za spot”

Oboje z Dodą stwierdzili zgodnie ,że łatwiej będzie znaleźć mniej znaną twarz za mniejsze pieniądze.

“To jasne. Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość.

Gwiazda twardo zaznaczyła ,że jest przede wszystkim piosenkarką, a nie twarzą do reklamy.

“Nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie. Ostatnio miałam ofertę reklamową od bardzo znanej, wielkiej firmy. Chodziło o zareklamowanie w spocie internetowym w sposób dość kontrowersyjny produktu, o którym nie mogę nic powiedzieć poza tym, że pomysł był tak zabawny i rozbrajający, że podałam najniższą z możliwych kwot, żeby się nie przerazili. Okazała się dwa razy większa od tego, co zaproponowała inna bardzo znana twarz show-biznesu – zdradziła Doda  

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz