Doda jest piosenkarką dlatego nie ma jej na bilbordach reklamowych

Doda to znana piosenkarka ,którą w tej chwili nie oglądamy na bilbordach i reklamach.   Jak się okazuje celebrytka stroni od wszelkich spotów , ale powodem tego mogą być pieniądze . Nie dawno kojarzyliśmy Dodę z reklamą lodów lub siecią                     marketów RTV I AGD. Obecnie twierdzi ,że jest piosenkarką i  ma swój cennik  co do udziału w reklamie. Dziennikarz by dowiedzieć się o jakiej kwocie mowa  zaproponował jej udział w spocie . Gwiazda określiła czas trwania reklamy i  oczywiście kwotę. Suma konkretna :

„Pół miliona złotych za spot”

Oboje z Dodą stwierdzili zgodnie ,że łatwiej będzie znaleźć mniej znaną twarz za mniejsze pieniądze.

„To jasne. Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość.

Gwiazda twardo zaznaczyła ,że jest przede wszystkim piosenkarką, a nie twarzą do reklamy.

„Nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie. Ostatnio miałam ofertę reklamową od bardzo znanej, wielkiej firmy. Chodziło o zareklamowanie w spocie internetowym w sposób dość kontrowersyjny produktu, o którym nie mogę nic powiedzieć poza tym, że pomysł był tak zabawny i rozbrajający, że podałam najniższą z możliwych kwot, żeby się nie przerazili. Okazała się dwa razy większa od tego, co zaproponowała inna bardzo znana twarz show-biznesu – zdradziła Doda  

Materiały prasowe
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version