Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda kolejny raz wspomniała ślub!

Doda kolejny raz wspomniała ślub!

od Marcin Karwoski
Reklama
Doda coraz bardzie się otwiera przed swoimi fanami. Tym razem gwiazda zdradziła kolejny szczegół związany z jej ślubem. Celebrytka bowiem ujawniła jak “przemyciła” księdza do Hiszpanii.

Doda wraz z Emilem Stępień wzięła sekretny ślub w 2018 roku. Cała ceremonia odbyła się w Hiszpanii, media również o tym wszystkim dowiedziały się po fakcie. Warto również dodać, że nawet goście, którzy lecieli na ślub pary nie mieli o nim pojęcia. Wokalistka dopiero na miejscu zdradziła o co tak naprawdę chodzi. Dorota teraz na swoim instagramie coraz chętnie porusza temat swojego ślubu.

Doda ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla magazyny “Flesz”. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła w jaki sposób przemyciła księdza do Hiszpanii.

Pamiętam, że z księdzem umówiłam się tak, że ubrany “po cywilnemu” wmiesza się w tłum na lotnisku, by nikt go nie poznał. Ale on cały czas do mnie dzwonił, bo bał się, że jak będą mu prześwietlać bagaż, to ktoś zobaczy, że ma ze sobą specjalny zestaw, który był mu potrzebny do udzielenia ślubu kościelnego- zdradziła wokalistka.

Gwiazda w dalszej części również, zdradziła jak wyglądał wybór tortu.

Śmialiśmy się, że tak właśnie powinien smakować nasz tort ślubny. Kiedy po kilku miesiącach wróciłam do tego lokalu i powiedziałam, że mam takie marzenie, właściciele byli w szoku. Ale udało się! – wyznała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz