Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda komentuje ciąże Rozenek

Doda komentuje ciąże Rozenek

od Karolina Melon
Reklama
Doda nie powstrzymała się aby skomentować ciąże Małgorzaty Rozenek. Jak wiadomo Radosław Majdan był wcześniej jej mężem . Wówczas planował jak dadzą na imię ich wspólnym synom, których się nie doczekali.

“Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan – mówił w 2007 roku na łamach Faktu.

Krótko po wywiadzie ich małżeństwo się rozpadło. Oboje ułożyli sobie życie na nowo. Majdan ożenił się z Małgorzatą Rozenek, z którą obecnie oczekują swojego pierwszego wyczekiwanego dziecka. Gwiazdy przesyłają małżeństwu gratulacje. Również Doda postanowiła skomentować sytuację. Odniosła się także do pomysłu imion dla dziecka, które nie wiadomo czy są aktualne.

Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy – odpowiedziała Doda.

 

Materiały prasowe

Jak widać konflikt nie został zażegnany między paniami. Jednak piosenkarka ładnie się zachowała składając gratulacje byłemu mężowi i jej żonie. Dla wszystkich jest to radosna nowina. Wnioskujemy to po ilości ciepłych komentarzy, które napływają z gratulacjami.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz