Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda na swoim instagramie świętowała druga rocznice ślubu!

Doda na swoim instagramie świętowała druga rocznice ślubu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dorota “Doda” Rabczewska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem ze swojego wesela. Gwiazda w opisie zdradziła, że własnie mija jej druga rocznica ślubu.

Doda swój związek bardzo długo ukrywała przed całym show-biznesem. To właśnie dlatego jej ślub był dla nas wszystkich takim dużym zaskoczeniem. Niewiele osób spodziewało się takie rozwoju całej akcji. Teraz, Dorota na swoim instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim ukochanym. Wokalista w opisie zdradziła, że mija własnie druga rocznica ślubu.

Dorota “Doda” Rabczewska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Gwiazda zamieściła w nimi kilka zdjęć na których pozuje wraz ze swoim ukochanym. Celebrytka w opisie zdradziła, ze własnie minęła ich druga rocznica ślubu.

Dziś 2 ROCZNICA NASZEGO ŚLUBU. Oto zdjęcia z naszych pierwszych wakacji, za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

BYŁO WARTO, cieszę się, że masz takiego super mężczyznę przy boku

Szczęścia, wytrwałości i wiecznej miłości dla Was

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz