Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda przerywa milczenie!

Doda przerywa milczenie!

od Karolina Melon
Reklama
Wszyscy doskonale wiedzą ,że Doda i Agnieszka Wożniak-Starak są od lat w konflikcie. Powodem było wyjawienie przez dziennikarkę  w programie “Na językach” informacji o nieślubnej córce ojca piosenkarki.
Po tragedii, która spotkała Agnieszkę wiele gwiazd wspierało ją publicznie. Doda jednak cały czas milczała do momentu rozmowy z “Wideo portalem”. W przeprowadzonym wywiadzie odniosła się do konfliktu między nimi oraz tragedii ,która miała miejsce.

“Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie – powiedziała Doda.

Doda sama niedawno straciła bliska osobę.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anonim 26 września 2019 - 17:23

Ludzie nie kochają ludzi, lubią żyć w konfliktach przeto również nie mają Jezusa w sercu, dlatego Jezus bacznie obserwuje nasze poczynania, mądrych wynagradza głupich karze. To smutne że nie ma na tym świecie miłości i pokoju, tylko nienawiść do bliźniego swego.

Napisz

Zostaw komentarz